Recenze Alpine

Alpine SleepSoft špunty na spaní -25 dB 1 pár

Ověřený zákazník Earplugs Mario

Přidáno: 8. prosince 2023

Zakoupeno v Earplugs

• Funkční proti tepelnému čerpadlu při spaní 2m od obývacího pokoje.

Ověřený zákazník Earplugs sourekm

Přidáno: 3. prosince 2023

• Velmi účinné špunty

Špunty přilehnou opravdu perfektně, někteří si ztěžovali na to, že jim po použití tekla z uší krev. Nicméně za to špunty nemohou, to bych se na jejich místě spíše obrátil na ušní zda nemají nějaký zánět. Jelikož špunty samy o sobě nemají uši jak ohrozit.

Ověřený zákazník Earplugs sourekm

Přidáno: 3. prosince 2023

• Zatím nejefektivnější špunty
  • Maska nepropouští skrz vůbec nic
  • Maska kvůli malému výstřihu okolo nosu dokonale nepřilehne, ale dá se improvizovat.

Prozatím nejúčinnější nástroj pro udržení těla v klidu. Bohužel tvar masky mohl být lepší aby lépe přiléhal, ale pomocí záhybů se dá potřebného efektu docílit svépomocí. Nicméně maska mohla být lepší.
Co se týče špuntů, byl jsem až překvapen. Dokonce ze záznamů monitoringu spánku se mi výrazně zlepšil obraz spánkového dluhu.

Přidáno: 1. prosince 2023

Zakoupeno v Earplugs

• levnejsi nez plna verze, ale naprosto dostatecne, vyssiu verze s tremi filtry je zbytecna, nevyuzi nejnizsi tlumeni
  • chybi obal, ten je sikovny, jinak je mozne snadno spunty ztratit
Alpine MusicSafe Pro Silver SNR 14,17+18 dB 1 pár

Alpine MusicSafe Pro Silver SNR 14,17+18 dB 1 pár

Ověřený zákazník Earplugs Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. prosince 2023

(naposledy upraveno 1. prosince 2023)

• pohodlne
  • skvele tlumi
  • nezbytne pro pobyt v klubech, na koncetech atp. Chrante si sluch, poskozeni je nevratne
  • prilis vysoka cena
  • nejnizsi tlumeni (biel filtry) je prilis nizke, prakticky nevyuzitelne, i tlumeni se stribrnymi filtry je nizke, az zlate filtry jsou OK, ale snesl bych i vetsi utlum hluku

Přidáno: 30. listopadu 2023

• Dostatecne tlumi
  • Netlaci v uchu
  • Pouzdro v baleni

Vyzkouseno na zivem koncertu v music klubu. Tlumeni dostatecne, presto bylo dobre rozumet textu. Vsechny nastroje jasne, trochu vyraznejsi basy/bici. Rozhodne dobra volba pokud se chcete chranit na koncertech

Ověřený zákazník Earplugs Alena

Přidáno: 28. listopadu 2023

• Omyvatelné.
  • Opakovaně použitelné, vydrží dlouho.
  • Trochu mě ráno bolí ucho, ale to je vada na mé straně, nikoli na straně špuntů :-) Ale za to ticho to stojí. A pokud mohu doporučit, chce to měkčí polštář.

Vyzkoušela jsem už mnoho špuntů. Pěnové, silikonové. Tyto ale rozhodně vedou. Děti dupající mi nad hlavou už neslyším a můžu klidně spát. Nebudím se ani ráno, když se děti vypravují do školy :-) Tlumí skvěle. Chce to jen trochu cviku při nasazování. Pokud někomu netlumí, tak je má nesprávně nasazené. Při správném nasazení ucho jakoby "zalehne" a není slyšet nic :-)

Alpine Plug and Go Špunty do uší 33 dB 5 párů

Alpine Plug and Go Špunty do uší 33 dB 5 párů

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Fungují
  • Slušně tlumí
  • Dobře se tvarují
  • Na nový špuntech bolí už je a pak to přejde když je používáte pravidelně
  • Pouzdro na klíče výborná věc
  • U Nových špuntů bolí uši

Obstojné špunty do uší výborný je pouzdro na klíče který máte vždycky pak špunty po ruce když třeba cestujete tak máte vždycky špunty u sebe nikdy je nezapomenete doma

Alpine WorkSafe Chrániče sluchu SNR 23 dB 1 pár

Alpine WorkSafe Chrániče sluchu SNR 23 dB 1 pár

Ověřený zákazník Earplugs NatNat

Přidáno: 26. října 2023

(naposledy upraveno 26. října 2023)

Zakoupeno v Earplugs

It is a great product. Even the case is super slim and fits perfect in your pocket. It is not as comfortable to wear as the ones that are made for sleeping but takes away a lot more of the noise. I like that they are black so that they don’t get too dirty. I highly recommend them if you are working in a lot of noise, because they are way more comfortable than the regular hearing protection.

Alpine SwimSafe Špunty do uší 2 ks

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Pohodlné
  • Pouze tlumí zvuky, nezacpou ušní kanál zcela - tím se vyhněte nepříjemnému tepání v uších, které je běžné u levných pěnových a voskových špuntů
  • Dobré sedí na místě
  • Praktický pevný malý obal - v letadle jsem ho velmi ocenila
  • Aplikační trubička, kterou špunt nasadíte - celý špunt je z měkkého silikonu, takže netlačí, ani když v nich spíte na boku

Jsou to už moje druhé špunty od Alpine. S prvními obyčejnými jsem byla nadmíru spokojená, tak jsem se rozhodla zkusit ty do letadla s tím, že i kdyby to nepomohlo, budu mít další kvalitní špunty proti hluku.
Při vzletu a přistání občas bojuju se silnou bolestí při vyrovnávání tlaku ve vnitřním uchu. Se špunty jsem absolvovala už 9 letů a cca 40 000 km ve vzduchu. V kombinaci se sprejem do nosu jsem se víceméně vyhnula bolestivému vyrovnávání tlaků.
Nosila jsem je jen při vzletu a přistání, během letu nejsou potřeba, ačkoli ztlumení hluku motorů určitě není na škodu. Dá se přes ně v omezené míře poslouchat hudba, když máte sluchátka na ucho. Nemůžu jednoznačně říct, nakolik pomohl sprej a nakolik špunty, ale řekla bych, že mi umožnily pozvolněji vyrovnávat tlak během rychlejšího stoupání a klesání.
Mám poměrně úzké zvukovody a špunty mě netlačí. Zároveň si dovedu představit, že většímu člověku s větším průměrem zvukovodů možná nebudou sedět tak dobře. Za zkoušku ale určitě stojí.

Přidáno: 13. října 2023

• jsem spokojen
Alpine PartyPlug Transparent Chrániče SNR 19 dB 1 pár

Alpine PartyPlug Transparent Chrániče SNR 19 dB 1 pár

Přidáno: 10. října 2023

Zakoupeno v Earplugs

velmi pohodlné na nošení, téměř neznatelné a dobré, že je v malém pouzdře.

Ověřený zákazník Earplugs fannnda

Přidáno: 9. října 2023

(naposledy upraveno 9. října 2023)

• Pohodlné vložení do uší
  • Naprosto nedostačující útlum, chrápání partnera spolehlivě slyšíte nadále
  • Vyndavání špuntů je obtížné, tykadýlko na uchycení je krátké a na straně, takže se přitiskne ke kůži a jakoby tam nebylo

Za ty peníze pouze designová zbytečnost, každý pěnový špunt funguje lépe

Reakce obchodu Earplugs

Hezký den,
pokud hledáte špunty na tlumení chrápání, doporučujeme volit pěnové špunty, které mají vyšší utlumení. Při výběru špuntů tedy sledujte hodnotu SNR. Čím větší, tím lepší. Alpine SleepDeep mají utlumení 27 dB, pěnové mohou mít až 39 dB. Alpine SleepDeep jsou dostačující např. na hluk z ulice, hluk od sousedů apod. V případě, že si nebudete jistý s tím, jaké špunty zvolit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi poradíme.
Tým Earplugs

Alpine SWT-12S4

Alpine SWT-12S4

Ověřený zákazník CarMedia Ion

Přidáno: 23. září 2023

Zakoupeno v CarMedia

Přidáno: 21. září 2023

(naposledy upraveno 21. září 2023)

Zakoupeno v Earplugs

• špunty dobře padnou do uší
  • maska tlačí na oči
ALPINE Muffy Baby Pink

ALPINE Muffy Baby Pink

Přidáno: 14. září 2023

(naposledy upraveno 14. září 2023)

• Vůbec nedoporučuji

Sluchátka jsou prezentovaná jako pohodlaná a od 3 měsíců do dvou let.
I když je náš syn 4 měsíce starý, a je poměrně drobný,jsou sluchátka i když jsou nastavená na největší možný průměr hlavy opravdu velmi těsná, navíc řešení uchycení gumou a suchým zipem je velmi nevhodné. Guma sjíždí do očí, nebo extémě tlačí na čelo a mušle z uší neustále sjíždějí.
Za tyto peníze zcela špatný produkt a okamžitě vracím.
Nenechte se zmást ostatníma kladnýma recenzema, na které jsem bohužel vsázel.

Reakce obchodu Earplugs

Hezký den, mrzí nás, že nejste se sluchátky spokojen a určitě je můžete vrátit zpět. U nás dokonce v prodloužené 30 denní lhůtě. Před tím však ještě doporučujeme shlédnout video s návodem k použití, díky kterému si snadno sluchátka nastavíte tak, aby dobře seděla na ouška a nikde netlačila. Chrániče lze jednoduše odepnout od gumičky a připnout na jiném místě tak, aby přesně seděla na hlavičku konkrétního dítěte. Videonávod najdete v detailu produktu, ale pro jistotu ho nahráváme i sem. S pozdravem, tým Earplugs

Ověřený zákazník Earplugs Milada

Přidáno: 6. září 2023

Zakoupeno v Earplugs

Špunty jsou skvělé, nasadí se jako nic, v uchu nejsou cítit, vleže netlačí, spí se v nich v pohodě. Až k ránu, když se vzbudím, tak je cítím a jsou otravné, většinou je hned sundám. (Zřejmě mám úzké kanálky, protože různé jiné pěnové špunty, včetně mini, mi byly velké a nešly nasadit správně, takže tyto - velikost S - jsou pro mě super.) Netlumí 100%, takže přes ně lze slyšet řeč (když se člověk trochu snaží), ale to mi vyhovuje. Cena je sice vyšší (hlavně když člověk předem neví, zda mu budou sedět), ale s tím se holt nedá nic dělat, nezbývá než vyzkoušet...

Přidáno: 31. srpna 2023

(naposledy upraveno 31. srpna 2023)

Zakoupeno v Earplugs

Tlumí rušivé zvuky, velikost mini super pro malé uši. Špunty deep sleep nejsou skoro cítit a dobře se s nimi spí.

Ověřený zákazník Sleep Centrum Irena

Přidáno: 31. srpna 2023

Zakoupeno v Sleep Centrum

• Velmi pohodlné i při spaní na boku
  • Dobře tlumí chrápání na snesitelnou úroveň, kdy můžu bez problémů usnout
  • Silikon se dá dobře umýt a používat dokud se neroztrhnou, což při šetrném užívání dlouho nehrozí
  • Občas při spánku vypadnou z ucha a pak je hledám po posteli, bojím se že je jednou nenajdu
  • Krabička je fajn, ale moc jí nevěřím, otevírá se příliš snadno a bojím se že je někde omylem vytrousím, používám jinou

Podle mě jsou to nejlepší špunty na spaní na českém trhu. Jednou koupím a mám vystaráno, nemusím řešit jednorazové pěnovky.
Používám je i na spaní ve festivalových kempech, kdy příjemně tlumí sousedské chrapouny i (rozumně vzdálenou) hudbu na snesitelnou úroveň, kdy se dá pohodlně usnout a celkem kvalitně vyspat. V kombinaci s maskou na oči je to pohádka.

Zobrazuji 21 - 40 ze 297 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...15